Kichenok in Ninomiya napredovali v polfinale dvojic na turnirju WTA v Hamburgu

Domovská stránka » Kichenok in Ninomiya napredovali v polfinale dvojic na turnirju WTA v Hamburgu

Ukrajinsko-japonski tandem nadaljuje niz zmag na nemških igriščih

Nadiyya Kichenok nadaljuje uspešen nastop na turnirju WTA 250 v Hamburgu. V paru z japonsko teniško igralko Makoto Ninomiya sta se uvrstili v polfinale dvojic.

Zmaga nad Baro in Sherban v četrtfinalu

V četrtfinalu je prva nosilka turnirja premagala dvojec Irina Bara (Romunija) in Raluka Sherban (Ciper). Igra je trajala 1 uro in 36 minut in se končala z zmago Kichenok in Ninomiya z rezultatom 6:4, 7:5.

Med tekmo ukrajinsko-japonski dvojec ni serviral niti enega asa, naredil dve dvojni napaki, hkrati pa je realiziral 6 break žogic. Njuni nasprotnici nista mogli servirati zapored, naredili sta tri servisne napake in 4 break žogice.

Naslednja nasprotnica je tretja nosilka turnirja

V polfinalu se bosta Nadiya Kichenok in Makoto Ninomiya srečali z močno nasprotnico – Japonko Moyuko Uchijimo in Kitajko Zheng Saisai, ki sta tretji nosilki.

Pred nami je pravi preizkus, a ukrajinska teniška igralka je že dokazala, da je v dobri formi in pripravljena na boj za naslov.


Če poleg športnih novic iščete tudi preverjene informacije o igrah na srečo, priporočamo:

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Najboljše stavnice 2026
BigClash Casino

Bonus za prvi depozit

Alterspin

Bonus za prvi depozit

Mino Casino

Bonus za prvi depozit

HellSpin

Bonus za prvi depozit

Westace

Bonus za prvi depozit