Ljudmila Kičenok se je uvrstila v četrtfinale dvojic na turnirju WTA v Monterreyu

Domovská stránka » Ljudmila Kičenok se je uvrstila v četrtfinale dvojic na turnirju WTA v Monterreyu

Ukrajinska teniška igralka Ljudmila Kičenok je v duetu z Avstralko Ellen Perez samozavestno začela svoje nastope na turnirju WTA 500 Abierto GNP Seguros v Monterreyu v Mehiki.

Zmaga v uvodni tekmi

V prvem krogu tekmovanja dvojic sta se drugopostavljeni Kičenok in Perez srečali z Američanko Quinn Gleason in Brazilko Ingrid Martins. Tekma je trajala nekaj več kot uro in se končala s prepričljivo zmago ukrajinsko-avstralskega dvojca – 6:2, 6:3.

Statistika tekme

Par Kičenok/Perez je odlikoval stabilen servis in agresiven sprejem:

  • 4 asi;
  • 2 dvojni napaki;
  • 4 breaki.

Nasprotnici sta odgovorili le z enim asom, naredili tri dvojne napake in realizirali en break.

Naslednja nasprotnica

V četrtfinalu se bosta Kichenok in Perez pomerili z dvojcem Leolia Zhanzhan (Francija)/Maria Kozyreva.


Če poleg športnih novic iščete tudi preverjene informacije o igrah na srečo, priporočamo:

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Najboljše stavnice 2026
BigClash Casino

Bonus za prvi depozit

Alterspin

Bonus za prvi depozit

Mino Casino

Bonus za prvi depozit

HellSpin

Bonus za prvi depozit

Westace

Bonus za prvi depozit