Najboljše stave na današnje tekme – 5.9.2026

Današnje nogometne napovedi in najboljše stave z aktualnimi kvotami ter statistično analizo izbranih tekem.

Domovská stránka » Najboljše stave na današnje tekme – 5.9.2026

Za današnje nogometne tekme smo izbrali stave, pri katerih se aktualne kvote ujemajo z močnimi statističnimi signali ekip. Pri izboru upoštevamo predvsem aktualno formo, pogostost zadetkov, rezultate zadnjih tekem in razpoložljive kvote.

Najboljše stave danes

Tekma Napoved Kvota
FK Humenne — Petrzalka Petrzalka zmaga 1,62
Metz — Rodez Obe ekipi dosežeta gol – da 1,6
Sochi — Pari NN Več kot 2,5 gola 1,93
Adelaide Croatia Raiders — Blue Eagles Adelaide Croatia Raiders zmaga 1,67
Usti nad Orlici — Hlinsko Več kot 2,5 gola 1,57
Scunthorpe — Harrogate Obe ekipi dosežeta gol – da 1,55
Vitoria Guimaraes U19 — FC Porto U19 Več kot 2,5 gola 1,57

100% do €500 + 200 FS

4.0
Preberite pregled

Samo za nove igralce

1. FK Humenne — Petrzalka – Petrzalka zmaga

Čas in tekmovanje: 17:00 · 2. liga

Statistika pred tekmo FK Humenne — Petrzalka kaže več zanimivih signalov. Gostujoča ekipa je zmagala na 90 % zadnjih tekem. Domača ekipa je izgubila 60 % zadnjih tekem. Razlika v povprečju doseženih golov znaša 1,7 gola na tekmo. Razlika v povprečju prejetih golov znaša 1 gola na tekmo. Zato je naš izbor Petrzalka zmaga pri kvoti 1,62.

2. Metz — Rodez – Obe ekipi dosežeta gol – da

Čas in tekmovanje: 15:00 · Ligue 2

Statistika pred tekmo Metz — Rodez kaže več zanimivih signalov. Na 80 % zadnjih tekem domače ekipe sta zadeli obe moštvi. Na 90 % zadnjih tekem gostujoče ekipe sta zadeli obe moštvi. Tudi ekipa z nižjim napadalnim povprečjem dosega 2,1 gola na tekmo. Average clean-sheet rate 10% Zato je naš izbor Obe ekipi dosežeta gol – da pri kvoti 1,6.

3. Sochi — Pari NN – Več kot 2,5 gola

Čas in tekmovanje: 17:00 · First League

Pred tekmo smo primerjali aktualno formo in ključne statistične kazalnike obeh moštev. Na 80 % zadnjih tekem domače ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Na 100 % zadnjih tekem gostujoče ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Povprečno skupno število golov na tekmah obeh ekip je 3,75. Na 77,8 % medsebojnih tekem je padlo več kot 2,5 gola. Najbolj zanimiva možnost je zato Več kot 2,5 gola s kvoto 1,93.

100% do €500 + 200 FS

4.0
Preberite pregled

Samo za nove igralce

4. Adelaide Croatia Raiders — Blue Eagles – Adelaide Croatia Raiders zmaga

Čas in tekmovanje: 08:30 · South Australia State League 1 – Semi-finals

Pred tekmo smo primerjali aktualno formo in ključne statistične kazalnike obeh moštev. Domača ekipa je zmagala na 90 % zadnjih tekem. Razlika v povprečju doseženih golov znaša 1,4 gola na tekmo. Razlika v povprečju prejetih golov znaša 0,8 gola na tekmo. Domača ekipa je dobila 57,1 % zadnjih medsebojnih tekem. Najbolj zanimiva možnost je zato Adelaide Croatia Raiders zmaga s kvoto 1,67.

5. Usti nad Orlici — Hlinsko – Več kot 2,5 gola

Čas in tekmovanje: 18:00 · 4. liga – Group C

Pred tekmo smo primerjali aktualno formo in ključne statistične kazalnike obeh moštev. Na 80 % zadnjih tekem domače ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Na 80 % zadnjih tekem gostujoče ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Povprečno skupno število golov na tekmah obeh ekip je 3,95. Na 60 % medsebojnih tekem je padlo več kot 2,5 gola. Najbolj zanimiva možnost je zato Več kot 2,5 gola s kvoto 1,57.

6. Scunthorpe — Harrogate – Obe ekipi dosežeta gol – da

Čas in tekmovanje: 17:00 · National League

Za obračun Scunthorpe — Harrogate statistični podatki kažejo razmeroma jasno smer. Na 70 % zadnjih tekem domače ekipe sta zadeli obe moštvi. Na 90 % zadnjih tekem gostujoče ekipe sta zadeli obe moštvi. Tudi ekipa z nižjim napadalnim povprečjem dosega 2,1 gola na tekmo. Average clean-sheet rate 10% Na podlagi teh kazalnikov izbiramo Obe ekipi dosežeta gol – da pri kvoti 1,55.

7. Vitoria Guimaraes U19 — FC Porto U19 – Več kot 2,5 gola

Čas in tekmovanje: 19:00 · Júniores U19

Za obračun Vitoria Guimaraes U19 — FC Porto U19 statistični podatki kažejo razmeroma jasno smer. Na 70 % zadnjih tekem domače ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Na 90 % zadnjih tekem gostujoče ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Povprečno skupno število golov na tekmah obeh ekip je 3,8. Na 80 % medsebojnih tekem je padlo več kot 2,5 gola. Na podlagi teh kazalnikov izbiramo Več kot 2,5 gola pri kvoti 1,57.

Kako izbiramo današnje stave?

Pri izboru ne gledamo samo na višino kvote. Primerjamo statistiko zadnjih tekem obeh ekip z verjetnostjo, ki jo nakazuje stavni trg. Prednost imajo napovedi, pri katerih več neodvisnih kazalnikov kaže v isto smer. Kljub temu nobena statistična analiza ne more zagotoviti končnega izida.

Kvote se lahko do začetka tekme spremenijo. Vedno preverite aktualno ponudbo stavnice in stavite odgovorno.


Če poleg športnih novic iščete tudi preverjene informacije o igrah na srečo, priporočamo:

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Najboljše stavnice 2026
Drakaris

Bonus za prvi depozit

Spinline

Bonus za prvi depozit

Luckyvibe

Bonus za prvi depozit

Wishking

Bonus za prvi depozit

BigClash Casino

Bonus za prvi depozit