Najboljše stave na današnje tekme – 4.9.2026

Današnje nogometne napovedi in najboljše stave z aktualnimi kvotami ter statistično analizo izbranih tekem.

Domovská stránka » Najboljše stave na današnje tekme – 4.9.2026

Za današnje nogometne tekme smo izbrali stave, pri katerih se aktualne kvote ujemajo z močnimi statističnimi signali ekip. Pri izboru upoštevamo predvsem aktualno formo, pogostost zadetkov, rezultate zadnjih tekem in razpoložljive kvote.

Najboljše stave danes

Tekma Napoved Kvota
Tekstilshtik — Torpedo Moscow Torpedo Moscow zmaga 1,55
PPJ — Kiffen Kiffen zmaga 1,8
Stuttgart — FC Koln Več kot 2,5 gola 1,35
Itapirense U20 — CA Juventus U20 Več kot 2,5 gola 1,75
Aalesund — Start Več kot 2,5 gola 1,5
Heracles — De Graafschap Obe ekipi dosežeta gol – da 1,42
Leicester U21 — Bournemouth U21 Obe ekipi dosežeta gol – da 1,36

100% do €500 + 200 FS

4.0
Preberite pregled

Samo za nove igralce

1. Tekstilshtik — Torpedo Moscow – Torpedo Moscow zmaga

Čas in tekmovanje: 18:30 · First League

Pri tej tekmi izstopajo predvsem rezultati zadnjih nastopov obeh ekip. Gostujoča ekipa je zmagala na 70 % zadnjih tekem. Domača ekipa je izgubila 60 % zadnjih tekem. Razlika v povprečju doseženih golov znaša 1,4 gola na tekmo. Razlika v povprečju prejetih golov znaša 1,2 gola na tekmo. Kombinacija teh podatkov podpira napoved Torpedo Moscow zmaga, za katero je na voljo kvota 1,55.

2. PPJ — Kiffen – Kiffen zmaga

Čas in tekmovanje: 18:00 · Kakkonen – Group A

Za obračun PPJ — Kiffen statistični podatki kažejo razmeroma jasno smer. Gostujoča ekipa je zmagala na 80 % zadnjih tekem. Domača ekipa je izgubila 50 % zadnjih tekem. Razlika v povprečju doseženih golov znaša 0,9 gola na tekmo. Razlika v povprečju prejetih golov znaša 1,2 gola na tekmo. Na podlagi teh kazalnikov izbiramo Kiffen zmaga pri kvoti 1,8.

3. Stuttgart — FC Koln – Več kot 2,5 gola

Čas in tekmovanje: 20:30 · Bundesliga

Za obračun Stuttgart — FC Koln statistični podatki kažejo razmeroma jasno smer. Na 90 % zadnjih tekem domače ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Na 90 % zadnjih tekem gostujoče ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Povprečno skupno število golov na tekmah obeh ekip je 4,45. Na 62,5 % medsebojnih tekem je padlo več kot 2,5 gola. Na podlagi teh kazalnikov izbiramo Več kot 2,5 gola pri kvoti 1,35.

100% do €500 + 200 FS

4.0
Preberite pregled

Samo za nove igralce

4. Itapirense U20 — CA Juventus U20 – Več kot 2,5 gola

Čas in tekmovanje: 20:00 · Paulista U20

Za obračun Itapirense U20 — CA Juventus U20 statistični podatki kažejo razmeroma jasno smer. Na 80 % zadnjih tekem domače ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Na 90 % zadnjih tekem gostujoče ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Povprečno skupno število golov na tekmah obeh ekip je 3,65. Na podlagi teh kazalnikov izbiramo Več kot 2,5 gola pri kvoti 1,75.

5. Aalesund — Start – Več kot 2,5 gola

Čas in tekmovanje: 19:00 · Eliteserien

Pred tekmo smo primerjali aktualno formo in ključne statistične kazalnike obeh moštev. Na 80 % zadnjih tekem domače ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Na 80 % zadnjih tekem gostujoče ekipe je padlo več kot 2,5 gola. Povprečno skupno število golov na tekmah obeh ekip je 4,3. Na 60 % medsebojnih tekem je padlo več kot 2,5 gola. Najbolj zanimiva možnost je zato Več kot 2,5 gola s kvoto 1,5.

6. Heracles — De Graafschap – Obe ekipi dosežeta gol – da

Čas in tekmovanje: 20:00 · Eerste Divisie

Statistika pred tekmo Heracles — De Graafschap kaže več zanimivih signalov. Na 70 % zadnjih tekem domače ekipe sta zadeli obe moštvi. Na 100 % zadnjih tekem gostujoče ekipe sta zadeli obe moštvi. Tudi ekipa z nižjim napadalnim povprečjem dosega 1,8 gola na tekmo. Average clean-sheet rate 5% Zato je naš izbor Obe ekipi dosežeta gol – da pri kvoti 1,42.

7. Leicester U21 — Bournemouth U21 – Obe ekipi dosežeta gol – da

Čas in tekmovanje: 20:00 · Premier League Cup – Group Stage

Za obračun Leicester U21 — Bournemouth U21 statistični podatki kažejo razmeroma jasno smer. Na 90 % zadnjih tekem domače ekipe sta zadeli obe moštvi. Na 70 % zadnjih tekem gostujoče ekipe sta zadeli obe moštvi. Tudi ekipa z nižjim napadalnim povprečjem dosega 2 gola na tekmo. Average clean-sheet rate 10% Na podlagi teh kazalnikov izbiramo Obe ekipi dosežeta gol – da pri kvoti 1,36.

Kako izbiramo današnje stave?

Pri izboru ne gledamo samo na višino kvote. Primerjamo statistiko zadnjih tekem obeh ekip z verjetnostjo, ki jo nakazuje stavni trg. Prednost imajo napovedi, pri katerih več neodvisnih kazalnikov kaže v isto smer. Kljub temu nobena statistična analiza ne more zagotoviti končnega izida.

Kvote se lahko do začetka tekme spremenijo. Vedno preverite aktualno ponudbo stavnice in stavite odgovorno.


Če poleg športnih novic iščete tudi preverjene informacije o igrah na srečo, priporočamo:

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Najboljše stavnice 2026
Drakaris

Bonus za prvi depozit

Spinline

Bonus za prvi depozit

Luckyvibe

Bonus za prvi depozit

Wishking

Bonus za prvi depozit

BigClash Casino

Bonus za prvi depozit